Õiguslik teatis

Väljastaja
Flix SE

Võta meiega ühendust:
Aadress: Flix SE, Friedenheimer Brücke 16, 80639 München Saksamaa
Telefon: +49 30 300 137 300
E-post: uslugi@flixbus.pl

* Palun arvesta, et maapealsete liinide ja mobiiltelefonide kõnede maksumus oleneb individuaalse teenusepakkuja hinnakirjast.

Järelevalvenõukogu esimees
Bodo Uebber

Juhatuse liikmed
André Schwämmlein (esimees), Daniel Krauss, Jean Christoph Debus

Äriregister: 
Müncheni piirkonnakohus, HRB 274912

KMKR nr:
DE 283764680

Vastutav vastavalt ptk 18, osa 2, MStV.
Daniel Krauss
Friedenheimer Brücke 16
80639 München
E-post: uslugi@flixbus.pl


Vastutus sisu eest
Meie veebisaidi sisu on koostatud ülima hoolega. Me ei saa võtta mingit vastutust sisu õigsuse, täielikkuse ja ajakohasuse eest. Teenusepakkujana vastutame me vastavalt § 7 lõige 1 TMG üldnõuete järgi nende lehekülgede ja oma sisu eest. Vastavalt §§ 8 kuni 10 TMG ei ole me teenusepakkujana kohustatud jälgima edastatud või salvestatud välismaist teavet ega uurima olukordi, mis osutavad ebaseaduslikule tegevusele. See ei mõjuta kohustust eemaldada teave või blokeerida selle kasutamist üldiste seaduste alusel. Asjakohane vastutus on aga võimalik üksnes alates kindla rikkumise teadasaamise kuupäevast. Kui meid sellistest rikkumistest teavitatakse, eemaldame me selle sisu koheselt.

Euroopa Komisjon on loonud platvormi (ODR) võrguvaidluste lahendamiseks ilma kohtusse pöördumata. See on saadaval aadressil www.ec.europa.eu/consumers/odr. Oleme osa vaidluste lahendamise protseduurist enne tarbijakaitseametisse pöördumist. Vaidluste lahendamise organite loend koos kontaktandmetega on leitav aadressilt https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.adr.show. Vt Schlichtungsstelle öffentlicher Personenverkehr e.V. [Saksamaa ühistranspordi lepitusorgan] (www.soep-online.de).


See õiguslik märkus kehtib ka meie sotsiaalmeediakanalite kohta: Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Glassdoor, Twitter, Xing, Pinterest, Kununu. Kõigi kanalite loendi leiate siit.