Kui Sul on veebisaidi avamisega raskusi, siis helista meile telefonil +372 602 6557 või vaata FlixBus Google Assistanti rakendust.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Õiguslik teatis

Väljastaja
FlixMobility GmbH

Võta meiega ühendust:
Aadress: FlixMobility GmbH, Friedenheimer Brücke 16, 80639 München Saksamaa
Telefon: +372 602 6557
E-post: uslugi@flixbus.pl

* Palun arvesta, et maapealsete liinide ja mobiiltelefonide kõnede maksumus oleneb individuaalse teenusepakkuja hinnakirjast.

Tegevjuht
André Schwämmlein
Arnd Schwierholz
Daniel Krauss
Jochen Engert

Äriregister:
Müncheni piirkonnakohus, HRB 197620

KMKR nr:
DE 283764680

Sisu eest vastutav vastavalt § 55 II RStV
Daniel Krauss
Friedenheimer Brücke 16
80639 München
E-post: uslugi@flixbus.pl


Vastutus sisu eest
Meie veebisaidi sisu on koostatud ülima hoolega. Me ei saa võtta mingit vastutust sisu õigsuse, täielikkuse ja ajakohasuse eest. Teenusepakkujana vastutame me vastavalt § 7 lõige 1 TMG üldnõuete järgi nende lehekülgede ja oma sisu eest. Vastavalt §§ 8 kuni 10 TMG ei ole me teenusepakkujana kohustatud jälgima edastatud või salvestatud välismaist teavet ega uurima olukordi, mis osutavad ebaseaduslikule tegevusele. See ei mõjuta kohustust eemaldada teave või blokeerida selle kasutamist üldiste seaduste alusel. Asjakohane vastutus on aga võimalik üksnes alates kindla rikkumise teadasaamise kuupäevast. Kui meid sellistest rikkumistest teavitatakse, eemaldame me selle sisu koheselt.

Euroopa Komisjon on loonud platvormi (ODR) võrguvaidluste lahendamiseks ilma kohtusse pöördumata. See on saadaval aadressil www.ec.europa.eu/consumers/odr. Oleme osa vaidluste lahendamise protseduurist enne tarbijakaitseametisse pöördumist. Vaidluste lahendamise organite loend koos kontaktandmetega on leitav aadressilt https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.adr.show. Vt Schlichtungsstelle öffentlicher Personenverkehr e.V. [Saksamaa ühistranspordi lepitusorgan] (www.soep-online.de).