Kui Sul on veebisaidi avamisega raskusi, siis helista meile telefonil +49 30 300 137 300 või vaata FlixBus Google Assistanti rakendust.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Teenused meie bussides

Pakume oma bussides laia valikut teenuseid

Teenused FlixBusi pardal

Kui reisid FlixBusiga, on Sulle tagatud parim teenindus. Kõigi meie busside pardal ootab Sind tasuta WiFi, palju jalaruumi, odava hinnaga suupisted ja joogid, arvukad toitepistikud ja palju pagasiruumi.

Meie bussides on alati tasuta WiFi

Wi-Fi

Tänu meie tasuta WiFi-le meie bussides ei ole Sul kunagi igav – saad reisi ajal interneti kasutada, sõpradega suhelda ning e-kirju lugeda, ja seda kõike 4G kiirusega!

Istu ja  naudi lisa jalaruumi ja reguleeritava seljatoega istmeid

Jalaruum

FlixBus garanteerib istekoha, kus Sul on palju jalaruumi. Meie moodsad bussid on varustatud mugavate istmetega ja neis on palju ruumi. Kõigi istmete seljatoed on reguleeritavad ning mugavad isegi pikematel reisidel.

 Kõik meie bussid on varustatud erinevate jookide ja suupistetega.

Suupisted ja joogid

FlixBusis hoolitsetakse Sinu eest alati hästi: teatud bussides saab osta soodsa hinnaga suupisteid ja jooke. Neid on võimalik osta meie sõbralike juhtide käest.

Meie bussides saab kasutada toitepistikuid

Toitepistikud

Tahad interneti kasutada, sõpradega suhelda või sülearvutis tööd teha, aga aku on tühi? Pole probleemi! Otsi lihtsalt pistiku märki või küsi meie sõbralikelt juhtidelt, kust leida mõni FlixBusi arvukatest pistikupesadest.

Tualetid on olemas kõikides meie bussides

Tualetid

Peatuseni jõudmiseks kulub veel veidi aega? Pole vaja muretseda! Kõigi meie FlixBuside pardal on tualett.

Tutvuge FlixBusi pagasipoliitikaga

Pagas

FlixBusis on palju pagasiruumi. Tõsta käsipagas pagasiriiulile ning meie sõbralikud juhid aitavad Sul muu pagasi pagasiruumi panna. Rohkem infot leiad meie pagasipoliitikast.

Leia vastused kõikidele oma küsimustele meie KKK lehel

Abi

Meie Abi leht annab vastused paljudele küsimustele.