Meie teave - FlixMobility

FlixMobility

Roheline ja tark liikumine maailma kogemiseks

FlixMobility on noor liikuvusteenuse pakkuja, kes on oma FlixBusi kaubamärgi all muutnud miljonite inimeste Euroopas liikumise viisi alates 2013. aastast. FlixBus on ainulaadne kombinatsioon tehnoloogilisest idufirmast, e-kaubanduse platvormist ja transpordiettevõttest ning FlixBus sai kiirelt Euroopa suurima pikamaaliinide bussivõrku, mis aitab enam kui 100 miljonil inimesel sihtkohta jõuda. 2018. aastal käivitati FlixTrain, laiendades teenusepakkumust ka raudteevaldkonda. Tänu kasutajasõbralikule broneerimissüsteemile ja laialdasele igapäevasele marsruudivõrgustikule pakub FlixMobility reisijatele võimalust kogeda maailma nende eelarvest sõltumata. Meie rohelised bussid ja pikamaarongid vastavad kõige kõrgematele ohutus- ja keskkonnastandarditele ning võimaldavad meil pakkuda jätkusuutlikku, käepärast ja mugavat alternatiivi eratranspordile.

FlixTraveli kogemus: Meie tee eduni

Meie edu aluseks on traditsiooniliste bussireiside digitaliseerumine. Tänu sellistele tehnilistele edusammudele nagu e-piletimüügisüsteem, FlixBusi rakendus, tasuta WiFi pardal, reaalajas jälgimine GPS-iga ning automaatne hilinemiste haldussüsteem jätkab FlixBus revolutsiooni bussitranspordi vallas. Tänu nutikale võrgustikuplaneerimisele ja dünaamilistele hindadele saame me oma klientideni tuua kõige paremad pakkumised. Meie FlixBusi võrgustik tugineb partnerlusele väike- ja keskmise suurusega ettevõtete ning sageli ka perefirmadega, kes on meie kohaliku tasandi bussipartnerid ning moodustavadki rohelise FlixBusi bussipargi. Oma pikamaa-FlixTrainide osas teeme koostööd Euroopa kõige edukamate rongioperaatoritest erafirmadega. Tänu neile partnerlustele kohtubki FlixMobility kaubamärkide innovaatiline ja start-upi vaimsus nende traditsiooniliste tegevusalade pikaajaliste kogemustega.

Saksa idufirmast Euroopa esimeseks 

FlixMobility asutati idufirmana FlixBus kolme noore Müncheni ettevõtja poolt, kellel oli visioon muuta jätkusuutlik bussireisimine ühtaegu mugavaks ja taskukohaseks. FlixBus asutati ametlikult 2013. aastal, kui Saksamaal kaotati bussituru piirangud, ja sellest sai peatselt riigi juhtivamaid pikamaareiside pakkujaid.

2015. aastal alustas FlixBus rahvusvahelist laienemist pikamaavõrgustikega Prantsusmaal, Itaalias, Taanis, Madalmaades ja Horvaatias ning tehes piiriületusega regulaarreise Norrasse, Hispaaniasse ja Inglismaale. Nüüdsest võivad kogu maailma reisijad nautida Euroopa parimat pikamaa-bussiteenust ning ka uusi, transpordiliikide üleseid reisivõimalusi. Rohelise liikuvusteenuse pakkuja meeskonna moodustavad enam kui 1000 töötajat Münchenis, Berliinis, Pariisis, Milanos, Zagrebis, Stockholmis, Amsterdamis, Aarhusis, Prahas, Budapestis, Los Angeleses, Bucharestis, Madridis ja Varssavis, rääkimata tuhandetest meie partnerite bussi- ja rongijuhtidest üle kogu Euroopa. Kõik need isikud annavad iga päev oma panuse, et muuta FlixBus Euroopa juhtivaks liikuvuspakkujaks. Kas Sinus on seda jõudu ja vaimu, et aidata meil rajada Euroopa ja ka muu maailma parimat liikuvusbrändi? Külasta meie tööpakkumiste lehte; tahaksime meelsasti Sinust rohkem teada.

FlixFacts

100 miljonit klienti alates firma loomisest

Meiega on juba reisinud 100 miljonit klienti, 40 miljonit neist ainuüksi 2017. aastal.

3 000+ sihtkohta, 40+ riiki

FlixBus ühendab 3 000+ sihtkohta 40+ riigis, ja nende arv kasvab peaaegu iga päev.

400 000+ ühendust päevas

Me ühendame linnu 400 000+ reisiga – sageli väljuvad need iga 30 minuti tagant.

Asutajad

Andre Schwämmlein

Andre Schwämmlein

André vastutab rahvusvahelise tegevuse ja laienemise eest. 2009. aastal arutas ta koos Jocheniga piirangutest vabastatud turu võimalusi. Alternatiivsete liikumisvõimaluste entusiastina ei oma ta autot ning sõidab tööle jalgrattaga.

Jochen Engert

Jochen Engert

Jochen vastutab korporatiivse arengu ja personalitöö eest. Enne FlixBusi asutamist reisisid nad koos Andréga strateegiliste konsultatidena mööda maailma. Ülikoolis õppides korraldas ta bussidega suusareise Alpidesse. See oli tema esimene kogemus selles valdkonnas.

Daniel Krauss

Daniel Krauss

Danieli vastutusalaks on IT, mobiili- ja tarkvaraarendus. Ülikooli ajal asutas ta koos koolivenna Andréga eduka IT-idufirma. Ta loobus isegi pikaajalisest tööst Microsoftis – ja ka autost –, et luua Euroopa suurim pikamaabusside ettevõte.