Halda minu broneeringut

Tühistamine

Ma ei taha enam broneeritud reisile minna. Mis ajani ma saan oma broneeringut tühistada?

Sa saad oma broneeringut tühistada kuni 15 minutit enne väljumisaega.

Kas tühistamise eest võetakse tasu?

Kui Sa tühistad oma reisi kuni 30 päeva enne väljumisaega, siis on see tasuta. Pärast seda võime me küsida tühistamistasu. Pärast broneeringu tühistamist luuakse vautšer. Vautšer kehtib 12 kuud ja selle väärtus on Sinu broneeringu hind miinus tühistamistasu (selle olemasolul).

Muutmine

Saad oma broneeringus muuta järgmiseid andmeid:

  • Reisi aeg või sihtkoht*
  • Reisija nimi
  • Telefoninumber
  • Lisapagas
  • Eripagas

*Kui soovid muuta väljumisaega või sihtkohta, pead esmalt tühistama selle osa reisist, mida soovid muuta. Seejärel saad vautšeri pileti väärtuses (miinus rakenduvad tühistamistasud). Seejärel saad selle vautšeri abil broneerida järgmise reisi. Selleks sisesta vautšeri number vautšeri väljale ja klõpsa „Lunasta“. Vautšer kehtib 12 kuud.

Mis ajani saan ma oma broneeringut muuta?

Saad oma broneeringut muuta kuni 15 minutit enne väljumisaega.

Kas broneeringu muutmine on tasuline?

Väiksemaid kirjavigu saab parandada tasuta.* Samuti saab muuta reisija nime. Tavaliselt on see tasuta. Kui aga reis on kallim kui broneerimise algpäev, tuleb kinni maksta broneeritud hinna ja uue piletihinna vaheline erinevus.

Kui muudad väljumisaega või reisi sihtkohta, kehtivad tühistamise reeglid. Kui muudad oma reisi vähem kui 30 päeva enne väljumist, võetakse vautšeri väärtusest maha tühistamistasu.

Kui Sa soovid pärast pileti ostmist broneerida lisa- või eripagasi, siis rakendub lisatasu. Ühele inimesele on ette nähtud üks lisa- ja üks eripagasiühik.

*Kui kirjavigu on enam kui vaid mõni kiire parandus, siis võidakse seda lugeda nime muutmiseks ja siis rakendub vastav tasu.

Kus ma saan oma broneeringut tühistada või muuta?