Kui Sul on veebisaidi avamisega raskusi, siis helista meile telefonil +49 30 300 137 300 või vaata FlixBus Google Assistanti rakendust.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Bussipartnerid

FlixBusi bussipartnerid – koosmeelsed partnerlused

Kas te olete kirglik ja traditsioonidest hooliv bussioperaator, kes otsib võimalust siseneda pikamaareiside turule usaldusväärse partneri abil ja võrdsete võimaluste alusel? FlixBus on üleriigiline katusbränd ja Saksamaa kõige tootlikum pikamaabusside võrgustik, kellel on olemas vajalikud teadmised, võimas turundus- ja müügiplatvorm ja innovaatiline piletimüügisüsteem. Küsige meilt lisa bussipartnerite koostöömudeli kohta.

Kuidas meiega ühendust võtta

Kamila Zalewska

Äriarengu juht

E-post: partnerzy@flixbus.pl

Meie bussipartnerite võrgustik – me tugineme oma tugevatele partneritele

Bussipartnerid

Pikamaa bussireiside korraldaja FlixBusi selja taga on terve võrgustik oma valdkonna kõige hinnatumaid ettevõtteid. Meil on kokku üle 3000 bussi ja mitme aastakümne jagu kogemusi bussireiside valdkonnas. Meie bussipartnerid pakuvad kõige kõrgemat kvaliteeti ja sealhulgas jälgitakse täpselt ka ohutusnõudeid. Arvukad traditsioonilised ettevõtted üle kogu Euroopa on meie usaldusväärsed partnerid ning see võimaldb meil oma Euroopa pikamaa-bussiliinide võrgustikku jätkuvalt ja edukalt arendada.