Reisibürood ja piletimüügipunktid

Agentuurina registreerumiseks kirjutage meile aadressil salespartner@flixbus.com ja esitage oma kontaktandmed. Me saadame teile kõik andmed, mis on vajalikud, et saaksite alustada meie piletite müüki.

Reisibürood – meie kohalikud edasimüüjad

Koostöös meie kohalike edasimüüjatega pakume me klientidele maksimaalset paindlikkust tänu kättesaadavale ja isikupärastatud piletite broneerimise süsteemile. Arvukad reisibürood ja piletimüügipunktid üle kogu Euroopa on meie pakkumist kuulda võtnud ja muutunud meie reisijate jaoks edasimüüjateks. Kas soovite teha koostööd Saksamaa juhtiva pikamaabusside firmaga? Siis hakake FlixBusi kohalikuks edasimüüjaks. Lisateavet küsige meie agentuuriteenistusest.
Leiate kõik meie piletimüügiesindused meie reisibüroode otsingust, mis juhatab meie kliendid edasimüüjate juurde.

FlixBus edasimüügikoostöö – läbipaistev ja õiglase vahendustasuga

Meie koostöö on lihtne ja arusaadav: tänu eraldi agentuurisektoritele pakume oma piletipunktidele otsetee FlixBusi. FlixBusi piletimüügipunktid hakkavad klientideks, kes kasutavad meie võrgupoodi. Nad valivad sobiva bussiliini ja saadavad ostetud pileti kliendile kas väljatrükina või elektrooniliselt e-posti teel. Kliendi ja piletimüügipunkti vaheline tehing viiakse sellega lõpule; salvestatud maksete ja vahendustasude info läheb otse integreeritud backend-süsteemi.

Motiveeriva vahendustasu mudel on ideaalne alus meie piletimüügipunktide ja meie vahelisele kooostööle. FlixBus seisab oma piletihindade ja vahendustasudega läbipaistvuse ja õigluse eest. Samuti pakume oma piletimüügipunktidele võimalust ühendada meie odavaid bussireise reisipakettidesse.

Kontakt

E-post: salespartner@flixbus.com