Ohutus meie reisidel

FlixBusiga on ohutu mööda Euroopat reisida

Bussisõit on kõige ohutum maanteetranspordi viis. Bussireisid on ohutuim viis Euroopa teedel liikuda, väidab Šveitsi statistikaamet. FlixBusiga jõuad alati ohutult oma sihtkohta, sest ohutus bussi pardal on meie peamine prioriteet. Meie jaoks on ohutus esmatähtis: Meie rohelised bussid vastavad kõige kõrgematele ohutusstandarditele ja meie juhid on saanud koolituse kõige uuemate meetodite järgi. Vali soovitud bussireis meie laiaulatuslikust Euroopa liinivõrgustikust ja reisi mööda Euroopat kõige ohutumat transpordiviisi kasutades. Meie liinivõrgustik annab ülevaate meie Euroopa bussiliinidest.

Kasutame oma bussides ja oma juhtide väljaõpetamisel kõige uuemaid ohutusvõtteid

Meie FlixBusi juhid viivad Sind ohutult kohale – päeval ja ööl

Meie juhid viivad Sind ohutult sihtkohta. Kõik meie juhid on saanud täieliku väljaõppe ja neile tehakse korrapäraseid ohutuskoolitusi, mis tähendab, et nad on alati valmis igaks olukorraks. Püüame selgelt määratletud sõiduaegade ja puhkepausidega tagada, et Sinu bussijuht on rooli taga alati keskendunud. Tänu GPS-jälgimisele saame kontrollida sõidu- ja puhkeperioode ning näeme igal ajal oma busside asukohti. FlixBusi öiseid reise teenindavad kaks juhti, kes sõidavad vaheldumisi. Nende reiside juhid on lisaks saanud spetsiaalse öise väljaõppe. Isegi kui Sinu bussireis on mõni meie pikematest ühendustest, on ohutus alati nii meie kui ka meie juhtide peamine prioriteet.

Turvavöö kinni ja hakkame minema!

Muidugi peavad ka kõik meie reisijad alati ohutuse tagamisse oma panuse andma. Bussis viibides on kohustuslik kasutada turvavööd. Meie väiksemate reisijate ohutuse nimel on meil vanusekohased transpordi abivahendid, et Sinu laps saaks reisida turvaliselt. Palume Sind, et kinnitaksid enda ja oma lapse kogu reisi ajal turvaliselt istmele (vajadusel sobilikku lapseistet kasutades). Reisijate ohutus on meie peamine prioriteet ning FlixBusiga on Euroopas turvaline reisida. Meie bussides näed ise meie ohutusmeetmeid ja protseduure... Nii et mida Sina ootad? Broneeri pilet juba täna!